Продавец Центр теплоізоляції развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
13 отзывов
Центр теплоізоляції
+38 098 951 0881
+38098 951 0881

Газоблок

Газобетон – один із найпопулярніших стінових матеріалів, що використовують для зведення малоповерхових приватних будинків. Для того почати будівництво котеджу або іншої споруди з газоблоків, потрібно мати проект будинку і знати, який обсяг газобетону потрібно купити.

Проект будівництва приватного будинку з газобетону зазвичай містить всю необхідну технічну інформацію стосовно характеристик цього матеріалу. Проте вибирати газоблоки можна задовго до того, як прийнято рішення купити газобетон.

До найбільш важливих параметрів газоблоків, на які звертають увагу, відносять не тільки ціну і найменування виробника, а й товщину, марку щільності і значення міцності на стиск. Нерідко саме ці технічні дані стають основою для вибору технології спорудження стін (одношарова або утеплена) і вступними змінними при створенні індивідуального проекту котеджу або доопрацюванні типового.